Producenci

W trosce o najwyższą jakość oferowanych komponentów chcieliśmy zaprezentować producentów, których moduły posiadamy. W większości przypadków są to znane i renomowane na całym świecie firmy, które charakteryzują się chęcią ciągłego rozwoju i podnoszeniem poziomu swoich komponentów.

skontaktuj się z nami

Zepsuł Ci się rozrusznik? A może Twój alternator potrzebuje regeneracji? Lepiej nie mogłeś trafić!

Nasza firma chętnie służy Ci pomocą i fachową obsługą. Dzięki nam już jutro będziesz mógł jeździć swoim świeżo naprawionym autem lub pracować na maszynach z najwyższej klasy alternatorami i rozrusznikami. Zadzwoń już dziś!

Andre Niermann jest średniej wielkości firmą, mającą swoją siedzibę w północno-wschodniej części Niemiec, będącą producentem elekrycznych części samochodowych. Firma ta posiada jeden z największych w Europie asortymentów rozruszników i alternatorów, dzięki czemu może w szybki sposób dostarczyć nawet najtrudniejsze do zdobycia części. Została ona założona w 2014 roku przez Andre Niermann’a i zatrudnia około 70 pracowników. Firma posiada certyfikaty: Quality Management System 9001:2008 oraz Enviromental Management System 14001P:2009, które świadczą o tym, że spełnia ona wszystkie normy ISO.

Wood auto jest firmą działającą na rynku Wielkiej Brytanii od 1929 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się naprawą i serwisem akumulatorów, lecz szybko przerodziła się w wiodącego producenta elektrycznych części do samochodów na brytyjskim rynku. Dzisiaj firma ta obejmuje 6 oddziałów o łącznej powierzchni ponad 100 000 stóp kwadratowych, w których posiada zapasy o wartości ponad 5 milionów funtów. Importuje je aż do 125 krajów na całym świecie, zaopatrując w produkty dobrej jakości zarówno małe warsztaty jak i duże przedsiębiorstwa.

Ghibaudi Mario Srl – włoska firma założona w 1927 roku przez Mario Ghibaudi’ego. Oferuje wszystkim klientom możliwość zakupu produktów wysokiej jakości poprzez działania konkurencyjne i rozwój innowacyjnych technologii. Stara się wytwarzać dobrej jakości produkty, spełniając przy tym potrzebne normy: ISO 14001 oraz ISO 8001.

Saprisa jest hiszpańską firmą założoną w 1940 roku, mającą swoją siedzibę w Barcelonie. Przez ponad 75 lat stała się specjalistą w zakresie rozwoju i produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Produkty Sparisy można podzielić na dwie główne kategorie: alternatory (regulatory) oraz panele sterowania. Zostały one zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na wyposażenie silników Diesla, a także wszelkiego rodzaju pojazdów przemysłowych i maszyn. Firma ta posiada ponad 3 miliony alternatorów i około 4 miliony regulatorów na rynku, co czyni ją europejskim liderem w tej dziedzinie.

Prestolite electric – posiada swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Została ona załozona w 1911 roku i od tego czasu rozrosła się zajmując łącznie 5 placówek. Posiada swoje oddziały w Europie, Ameryce Północnej, a także w Chinach. Jest globalnym producentem i dostawcą alternatorów, rozruszników i pomocniczego sprzętu elektrycznego dla przemysłu, transportu, a nawet wojska. Szeroka sieć dystrybutorów ułatwia dostępność produktów i wsparcie serwisowe, a tym samym zwiększa zadowolenie klientów z szybkiej i kompleksowej obsługi.

Mobiletron jest firmą działającą od 1982 roku. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem części OE i OES, zaopatrując przy tym fabryki, dystrybutorów i firmy motoryzacyjne. Do ich specjalności należy wytwarzanie układów sterowania silnikiem, ładowania oraz bezpieczeństwa kierowcy. Każdy wytworzony komponent firma kalibruje zgodnie z normą TS16949, co zapewnia mu najwyższą jakość. Firma działa na rynkach w ponad 100 krajach i dysponuje zapasami ponad 5000 produktów. Dba o to by zamówione towary były dostarczone jak najszybciej, a wielojęzyczny zespół sprzedaży zawsze stara się służyć pomocą na najwyższym poziomie.

IKA GeBe – jest to niemiecka firma mająca swoją siedzibę niedaleko miasta Bonn. Działa na rynku od 1906 roku. Jej nazwa jest złożona z inicjałów Gotthilfa Breininga, który był dostawcą OEM dla Bosch. Dzięki najwyższej jakości, wieloletnim doświadczeniu oraz niezawodności, firma stała się dostawcą elektrycznych części samochodowych, a także ważnym partnerem dla branży przebudowy samochodów. Dzisiaj IKA obsługuje klientów w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach, dzięki wyspecjalizowanemu portfolio, które jest dostosowane do wielu wymogów konsumentów.