Testery do rozruszników

Testery do rozruszników pozwalają na obiektywną ocenę stanu rozrusznika, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu w prosty sposób możemy podjąć decyzję o tym, czy warto jeszcze regenerować rozrusznik, czy konieczny jest zakup nowego.

skontaktuj się z nami

Zepsuł Ci się rozrusznik? A może Twój alternator potrzebuje regeneracji? Lepiej nie mogłeś trafić!

Nasza firma chętnie służy Ci pomocą i fachową obsługą. Dzięki nam już jutro będziesz mógł jeździć swoim świeżo naprawionym autem lub pracować na maszynach z najwyższej klasy alternatorami i rozrusznikami. Zadzwoń już dziś!

Testery do rozruszników – nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli testerów do rozruszników. Pozwalają one już po kilku minutach rzetelnie ocenić stan rozrusznika. Wynik przedstawiany jest na wydruku, podobnym do tego z kasy fiskalnej, zawierającym wynik, datę badania i adres miejsca badania.

Jak działają testery do rozruszników?

Testery do rozruszników diagnozują stan rozrusznika i alternatora. Można do nich podłączyć także voltomierz. Tester jest bardzo prosty w użyciu, dzięki intuicyjnemu menu i oprogramowaniu w języku polskim. Dzięki wbudowanej drukarce otrzymujemy bardzo szybki raport z najważniejszymi informacjami. Dzięki pasywności metody pomiaru możliwa jest powtarzalność wyników, nie rozładowywanie akumulatora, oraz większe bezpieczeństwo w czasie testu.